Перейти к основному содержанию

Küpsistepoliitika

FlyMeAway veebisait kasutab küpsiseid (cookies). Küpsis on teave, mille veebisait salvestab Teie arvuti küpsisefaili.

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse veebisaidi külastamisel Teie arvuti mällu. Järgmisel külastusel saadetakse küpsised tagasi algsele veebisaidile või mõnele teisele veebisaidile, mis küpsised ära tunnevad. Küpsised toimivad kui konkreetse veebilehe mälu, võimaldades lehel Teie arvuti järgmisteks külastuskordadeks meelde jätta. Ühtlasi jätavad küpsised meelde Teie seadistused, et tõsta kasutusmugavust.

Saamaks lisateavet küpsiste kohta ja selle kohta, millised küpsised on salvestatud Teie arvutisse, kuidas neid hallata ja kustutada, külastage veebilehte www.aboutcookies.org.

Meie veebisaidil kasutatavad küpsised ei salvesta andmeid, mille järgi saaks Teid otseselt tuvastada.

Pange tähele, et me ei salvesta kunagi mingisuguseid isikuandmeid, välja arvatud juhul, kui olete meie lehel registreerunud ja kliendina sisse loginud. Erinevad teenusepakkujad, kes aitavad meil veebiteenuseid pakkuda, võivad luua küpsiseid meie nimel. Selline teenusepakkuja on näiteks Google Analytics.

Meie veebisaidi kasutajad loetakse küpsiste kasutamisega nõustunuteks, kui nende veebilehitseja on seadistatud küpsiseid aktsepteerima.

Te saate igal ajal valida, kas Teie veebilehitseja aktsepteerib küpsiseid. Kui Te seda ei soovi, saate määrata oma veebilehitseja need automaatselt keelama või teavitama Teid iga kord, kui veebisait küsib Teilt luba küpsiseid salvestada. Soovitud sätete valimiseks kasutage palun oma veebilehitseja sätteid või abifunktsiooni.

Up